Andre Hustoft nesheim

Andre Hustoft nesheim

Torsdag 16.Juli

For André har det alltid vore ein stor draum å stå på scena på Vikedal Roots – heilt sidan han var liten. Og i år skjer det. Endelig.

André kjem frå Skjold, ein plass med rundt 1000 sjeler (1553 per 01.01.2026 ) og ein Kiwi – og i år har han vore meir i TV-ruta enn dei fleste. Med ei stemme som både bærer og brenn, og eit uttrykk som er like ekte som bygda han kjem frå, er han klar for å gi publikum ein kveld dei ikkje gløymer.

Vi gler oss enormt til torsdag 16. juli

Ved å klikke «Godta» aksepterer du lagring av cookies/informasjonskapslar. Cookies blir brukt til å utbetre side navigering, og samle brukarstatistikk for nettsida for å utbetre innhald og brukaroppleving. Du kan sjølv administrere kva du samtykker til ved å klikke på Preferansar. Les vår Personvernerklæring for meir informasjon.